Aktualności

FAMUR dostarczy sprzęt do Kazachstanu

FAMUR S.A. dostarczy kompleks ścianowy do kopalni Tentekskaya w Kazachstanie. To kolejne zamówienie, które polska spółka będzie realizować dla koncernu JSC ArcelorMittal Temirtau. Przewidywany termin dostawy to I półrocze 2018 r. Wartość kontraktu wyniesie ok. 81 mln zł.

FAMUR podpisał kolejny kontrakt na polskim rynku

FAMUR S.A. dostarczy kolejny kompleks ścianowy do Przedsiębiorstwa Górniczego „SILESIA”. Dostawa maszyn i urządzeń wraz z ich montażem nastąpi do końca II kwartału 2018 roku. Wartość zamówienia wynosi ok. 62,6 mln zł.

Konsorcjum Kopex-PBSz i FAMUR PEMUG odebrało teren pod budowę szybu Grzegorz

18 września br. spółka Tauron Wydobycie symbolicznie przekazała konsorcjum Kopex-PBSz i FAMUR PEMUG teren pod budowę szybu Grzegorz dla Zakładu Górniczego Sobieski w Jaworznie. Inwestycja będzie realizowana na podstawie umowy zawartej 15 maja br. Zakończenie prac i osiągnięcie pełnej funkcjonalności nowego szybu przewidziane są w 2023 roku.

Wyjątkowa edycja górniczych targów „KATOWICE 2017” dla Grupy FAMUR

W trakcie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2017” FAMUR po raz pierwszy zaprezentował ofertę produktów i usług wspólnie z marką KOPEX. To przełomowe w historii spółki wydarzenie jest elementem trwającej konsolidacji polskiej branży okołogórniczej.