Aktualności

FAMUR na III Forum Przemysłowym w Karpaczu

Przez najbliższe trzy dni Karpacz będzie najważniejszym punktem na przemysłowej mapie kraju. Podczas odbywającego się tam III Forum Przemysłowego przedstawiciele biznesu, polityki i mediów mają dyskutować o wyzwaniach stojących przed tą gałęzią gospodarki. Grupa FAMUR jest partnerem wydarzenia, a prezes spółki Mirosław Bendzera weźmie udział w dwóch panelach dyskusyjnych.

FAMUR awansuje do indeksu mWIG40

FAMUR S.A. znajdzie się w indeksach mWIG40 oraz mWIG40TR po ich kwartalnej korekcie. Zmiany nastąpią po sesji 15 grudnia – podała w komunikacie Giełda Papierów Wartościowych.

Wyjaśnienie w odniesieniu do publikacji ISBnews „Projekt współpracy Famur i PFR przeznaczony jest początkowo na rynek polski”

W związku z artykułem „Projekt współpracy Famur i PFR przeznaczony jest początkowo na rynek polski”, który został opublikowany 30 listopada 2017 r. przez agencję ISBnews, a następnie przez Forsal.pl, Money.pl, Wyborcza.biz oraz inne media, powiadamiamy, że zostały tam zawarte nieprecyzyjne informacje dotyczące inwestycji w spółkę Mining Equipment Finance Sp. z o.o. Z publikacji wynika, że […]

Dwa znaczące kontrakty zagraniczne Grupy FAMUR

W ostatnich dniach listopada 2017 roku OOO FAMUR Rosja podpisał umowę na dostarczenie kompleksu ścianowego do kopalni Uwalnaja należącej do AO UK Sibirskaja. Z kolei spółka FAMUR FAMAK zawarła kontrakt z holenderską spółka Tata Steel Ijmuiden BV na dostawę rozładowarki statków.