FAMUR stawia na młodzież – nowa klasa patronacka w ZST w Mikołowie

Więcej

FAMUR SA, realizując politykę kreowania nowego wizerunku szkolnictwa zawodowego, poszukuje przyszłych pracowników do swoich zakładów produkcyjnych. W ramach nauki uczniowie będą otrzymywać comiesięczne stypendium. FAMUR umożliwi także uczniom poszerzanie wiedzy i zdobywanie pierwszych doświadczeń w przedsiębiorstwie, gwarantując praktyki w Oddziale Kombajnów Chodnikowych Remag w Katowicach. Za wysokie wyniki w nauce przewidziane są nagrody i kursy, a dla najlepszych absolwentów pewne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce.

Podczas dzisiejszego spotkania FAMUR SA reprezentowali wiceprezes zarządu Dawid Gruszczyk i dyrektor operacyjny Oddziału Remag Tomasz Parzyński. Z ramienia szkoły udział wzięła dyrektor ZST w Mikołowie Elżbieta Jabłońska, koordynator zajęć technicznych Artur Opoka oraz przedstawiciele samorządu – starosta Henryk Jaroszek i jego zastępca Marek Szafraniec.

To kolejna umowa na utworzenie klasy patronackiej, którą w tym roku podpisała firma FAMUR.

Więcej informacji na temat rekrutacji do Klasy Patronackiej można pozyskać w sekretariacie Zespołu Szkół Technicznych, przy ul. Rybnickiej 44 w Mikołowie lub na stronie http://www.zst.edu.pl/.

famur_pro_logo

Nasza wiedza, innowacje i inspiracje

Zobacz FAMUR PRO