FAMUR wyróżniony na targach w Rosji

Więcej

UGOL ROSII & MINING to jedne z najważniejszych targów branży górniczej, organizowane rokrocznie w węglowym centrum Rosji - regionie Kuzbass. Wśród wystawców nie mogło więc zabraknąć Grupy FAMUR, która została wyróżniona przez organizatorów imprezy.

Nasze stoisko w Nowokuźniecku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Byli wśród nich nasi dobrzy znajomi, czyli przedstawiciele kopalń i firm, z którymi wspólnie realizujemy projekty wydobywcze, m.in. ze spółek SUEK, MMK-UGOL czy Raspadskaja Ugolnaja Kompania. Odbyliśmy również szereg spotkań z potencjalnymi nowymi klientami – mówi Marek Szewczyk, dyrektor sprzedaży na teren Rosji z FAMUR SA

Poza ofertą maszynową Famuru, duże zainteresowanie wśród partnerów z rynków wschodnich budził także plan integracji spółki KOPEX z Grupą FAMUR. Zakończenie procesu połączenia potencjałów obu podmiotów planowane jest w pierwszej połowie 2018 r.

Targi skończyły się dla nas bardzo miłym akcentem. Zostaliśmy wyróżnieni dyplomem i statuetką za „długoletnią współpracę i znaczący wkład w rozwój międzynarodowych targów UGOL ROSII & MINING oraz z okazji jubileuszu 25-lecia targów ‘Kuzbasskaja Jarmarka’” – dodaje Marek Szewczyk.

Każdego roku UGOL ROSII & MINING przyciągają wystawców z różnych części świata, którzy w trakcie targów mają szansę na zaprezentowanie własnych technologii wydobywczych przed klientami z rynków wschodnich. W tym roku na targach pojawiło się 600 wystawców i odwiedziło je 27,5 tys. zwiedzających.

famur_pro_logo

Nasza wiedza, innowacje i inspiracje

Zobacz Famur PRO