Konferencja Górnictwo 2017

FAMUR S.A. po raz kolejny będzie partnerem Konferencji Górnictwo, która odbędzie się 27 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie, w którym co roku udział biorą m.in. przedstawiciele rządu, szefowie najważniejszych spółek górniczych, reprezentanci organizacji branżowych, związków zawodowych i środowisk eksperckich, jest najważniejszym w Polsce forum związanym z sektorem węgla kamiennego.

Konferencja Górnictwo 2017

Podczas tegorocznej konferencji padną najważniejsze dla polskiego górnictwa pytania: o postępy restrukturyzacji i dalsze losy przemysłu wydobywczego. W trakcie trzech sesji tematycznych poruszone zostaną również kwestie związane z inwestycjami, efektywnością wydobycia, koniunkturą rynku, ekspansją i budowaniem polskiej marki górniczej na świecie oraz rewitalizacją terenów pokopalnianych i poprzemysłowych.

Jednym z prelegentów Konferencji Górnictwo 2017 będzie Mirosław Bendzera, prezes Zarządu FAMUR S.A., który weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Technologie, maszyny i urządzenia dla górnictwa. Polska marka górnicza w świecie” w godz. 11.30-13.00.