Prezes Famuru wystąpi podczas XVIII Forum Zmieniamy Polski Przemysł

Więcej

W Warszawie odbędzie się dzisiaj (25 stycznia) Forum Zmieniamy Polski Przemysł. To już XVIII edycja tego wydarzenia, podczas którego eksperci będą dyskutować na najbardziej aktualne tematy związane z krajową gospodarką i kierunkami jej rozwoju. Wśród prelegentów wystąpi także prezes Zarządu FAMUR SA Mirosław Bendzera.

Jak zapewniają organizatorzy Forum Zmieniamy Polski Przemysł, impreza gromadzi nie tylko przedstawicieli branży przemysłowej, ale także władz i niezależnych ekspertów. Tegoroczne forum rozpocznie się od debaty „Polska gospodarka 2040. Scenariusze rozwoju w perspektywie 20-lecia”. Zgodnie z agendą forum poruszane będą zagadnienia istotne dla krajowej gospodarki, a związane z modernizacją polskiej energetyki, przemianami technologicznymi oraz inwestycjami infrastrukturalnymi.

Prezes FAMUR SA Mirosław Bendzera weźmie udział w debacie zatytułowanej „Polskie firmy na zagranicznych rynkach”, w czasie której paneliści rozmawiać będą m.in. na temat najbardziej obiecujących rynków dla polskiego biznesu, ale także ryzyka, jakie niesie ze sobą działalność za granicą.

Forum zakończy się galą, na której wręczone zostaną tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł” dla osób, instytucji i przedsiębiorstw mających „znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i gospodarce”.

famur_pro_logo

Nasza wiedza, innowacje i inspiracje

Zobacz FAMUR PRO