Centrum serwisowe

Więcej

Całodobowa obsługa serwisowa

Centrum Serwisowe FAMUR jest do dyspozycji klientów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, by w jak najkrótszym czasie przywrócić maksymalną wydajność pracy maszyn.

Telefoniczny wywiad i przeprowadzana podczas rozmowy analiza diagnostyczna pomagają ocenić, czy zgłaszaną kwestię można rozwiązać zdalnie, czy też należy oddelegować w tym celu na miejsce wykwalifikowanego serwisanta.

Na potrzeby naszych klientów obsługujemy kilka kanałów kontaktowych:

KAZACHSTAN ROSJA POLSKA I INNE KRAJE
SERWIS

TEL. +7 721 251 3941

SERWIS

TEL. + 7 384 391 0570

SERWIS

TEL. + 48 32 359 67 78

BIURO

TEL. + 7 721 251 3941

FAX. +7 721 251 4670

BIURO

TEL. + 7 384 391 0570

BIURO

TEL. + 48 32 359 63 00

Monitoring on-line

Zadaniem E-Serwisu jest świadczenie usług w zakresie ciągłego monitorowania bieżącego stanu maszyn, szacowania czasu pozostałego do podjęcia działań serwisowych, kontrolowania progów alarmowych systemów diagnostycznych oraz generowania raportów okresowych i ostrzegawczych.

Centrum Serwisowe wykorzystuje przy tym najnowsze technologie informatyczne, w które są wyposażane nasze urządzenia. Dedykowany zestaw oprogramowania tworzy w pełni funkcjonalne narzędzie, umożliwiające wizualizację parametrów pracy całego procesu technologicznego wydobycia w czasie rzeczywistym. Dane diagnostyczne z maszyn przesyłane są do siedziby Grupy FAMUR, gdzie poddaje się je analizie pozwalającej na szczegółową ocenę stanu technicznego eksploatowanego sprzętu. Metody stosowane przez Centrum Serwisowe umożliwiają wykrycie uszkodzenia w bardzo wczesnym stadium jego propagacji, co ogranicza ryzyko postoju urządzenia i związanych z tym kosztów.

Wsparcie bezpośrednio u klienta

Dysponujemy zespołami serwisowymi dedykowanymi dla wszystkich grup produktowych oferty Grupy FAMUR. Każdy z nich składa się ze specjalistów z zakresu elektryki, mechaniki, diagnostyki i górnictwa. W celu dokonania przeglądów i usunięcia ewentualnych usterek kierujemy do klienta serwisanta, którego zadaniem jest efektywna realizacja prac w możliwie jak najkrótszym czasie.

Pogwarancyjna obsługa klienta

Zapraszamy naszych klientów do współpracy ze służbami serwisowymi również po zakończonym okresie gwarancyjnym. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak istotna jest eliminacja przerw w pracy urządzeń i realizacja planów produkcyjnych. Centrum Serwisowe służy fachową pomocą w każdym przypadku – konsultacji technicznej, przeglądów, usuwania usterek i dostawy części zamiennych.