Centrum Serwisowe

Więcej
dyrektor

Centrum Serwisowe
Grupy FAMUR to pewność
i niezawodność

Grzegorz Marcinkowski, Dyrektor Działu Serwisu
Centralnego Kraj i Eksport

mapa

Polska i inne kraje

SERWIS

TEL. +48 32 359 67 78

BIURO

TEL. +48 32 359 63 00

Rosja

SERWIS

TEL. +7 384 391 0570

BIURO

TEL. +7 384 391 0570

Kazachstan

SERWIS

TEL. +7 721 251 3941

BIURO

TEL. +7 721 251 3941
TEL. +7 721 251 4670

Wideo

Centrum Serwisowe
FAMUR

24h

na dobę

7dni

w tygodniu

365dni

w roku

Centrum Serwisowe FAMUR jest do dyspozycji klientów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, by w jak najkrótszym czasie przywrócić maksymalną wydajność pracy maszyn.

Telefoniczny wywiad i przeprowadzana podczas rozmowy analiza diagnostyczna pomagają ocenić, czy zgłaszaną kwestię można rozwiązać zdalnie, czy też należy oddelegować w tym celu na miejsce wykwalifikowanego serwisanta.

Centrum Serwisowe wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne, w które są wyposażane nasze urządzenia. Specjalny zestaw oprogramowania tworzy w pełni funkcjonalne narzędzie, umożliwiające wizualizację parametrów pracy całego procesu technologicznego wydobycia w czasie rzeczywistym.

Dane diagnostyczne z maszyn przesyłane są do siedziby Grupy FAMUR, gdzie poddaje się je analizie pozwalającej na szczegółową ocenę stanu technicznego eksploatowanego sprzętu. Metody stosowane przez Centrum Serwisowe umożliwiają wykrycie uszkodzenia w bardzo wczesnym stadium jego propagacji, co ogranicza ryzyko postoju urządzenia i związanych z tym kosztów.

Dysponujemy zespołami serwisowymi dla wszystkich grup produktowych oferty Grupy FAMUR. Każdy z nich składa się ze specjalistów z zakresu elektryki, mechaniki, diagnostyki i górnictwa. W celu dokonania przeglądów i usunięcia ewentualnych usterek kierujemy do klienta serwisanta, którego zadaniem jest efektywna realizacja prac w możliwie jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy naszych klientów do współpracy z serwisem również po zakończonym okresie gwarancyjnym. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak istotna jest eliminacja przerw w pracy urządzeń i realizacja planów produkcyjnych.

Centrum Serwisowe służy fachową pomocą w każdym przypadku – konsultacji technicznej, przeglądów, usuwania usterek i dostawy części zamiennych.

Zadania e-serwisu

icon

Ciągłe monitorowanie
bieżącego stanu maszyn

icon

Natychmiastowa reakcja
na zgłoszony problem

icon

Kontrolowanie progów
alarmowych systemów
diagnostycznych

icon

Generowanie raportów okresowych
i ostrzegawczych